Úvod Ceník Galerie - Nehty Galerie - Prostory Kontakt Partneři
 


Gelová modeláž - postup


* Prvním krokem 

je dezinfekce, odmaštění a zdrsnění nehtů a následné nalepení plastových tipů a jejich přepilování, včetně  požadovaného tvaru nehtu. (hranaté, oválné, špičaté)

* Poté se na nehty nanáší PRIMER (tekutina, zvyšující přilnavost gelu). Na takto připravený nehet se nanáší první vrstva gelu a vytvrdí se v UV - lampě na 2 minuty.

* Následuje druhá silnější vrstva tzv. modelovacího gelu. Během nanášení této vrstvy tvarujeme C-oblouk a opět vytvrdíme v UV-lampě na 2 minuty.

* Poté se odstraní přebytečný gel (výpotky), následně se jemně zdrsní celý povrch nehtu, který mírně zmatní a odpráší nehty.

* Nanesení třetí fáze gelu (lesk) obnáší opět vytvrzení v UV-lampě.

* Nehtová modeláž je v tomto okamžiku hotová. Nehty jsou tak připraveny pro další zdobení a dekorace, možné je ovšem také zvolit pouze bezbarvý lak anebo jednoduchý jednobarevný lak.


Doplnění nehtů – postup 


* Nejprve se pilníkem odstraní stará vrstva gelu a zjemní  a následně se nehet překryje několika vrstvami nového gelu (viz. gelová modelář – postup), které se nechají zatvrdnout  pod UV lampou. Takto doplněné nehty jsou připravené pro další zdobení a úpravy.


Francouzská manikúra gel - postup


*Na předem připravené nehty, ať už vlastní nebo s typem, se nanese vybraná barva ve formě gelu a po vytvrzení v UV lampě se celý nehet překryje další vrstvou již bezbarvého gelu s leskem. Ochranná vrstva gelu zaručuje delší životnost nehtů.