Úvod Ceník Galerie - Nehty Galerie - Prostory Kontakt Partneři
 


Cuccio luxusní manikúra

Cuccio manikúra – komplexní péče o ruce přípravky vyrobené z léčivých bylin, ovoce a mořských řas. Tato manikúra napomáhá kvalitnímu růstu nehtů a zjemnění pokožky rukou. Výsledkem jsou krásné a dlouhé nehty a mladě vypadající ruce.


Klasická manikúra


Chcete-li mít jen přirozené, pečlivě upravené nehty, zvolte klasickou manikúru bez dodatečného zdobení a úprav. Nehty Vám vyčistíme, zapilujeme a lehce přetřeme bezbarvým lakem. Pokud budete mít zájem, můžete samozřejmě zvolit jednobarevný lak pro vaše nehty jako jednoduchý doplněk vaší vizáže.


Gelové nehty


Každá žena bez ohledu na věk či profesi, by měla mít upravené nehty. Ruce jsou Vaší vizitkou a proto by každá z Vás měla mít ruce upravené. Jednou z takových úprav jsou i gelové nehty, které jsou dnes záležitostí každé správně ženy. 

Gelové nehty také nejsou jen výsadou bohatých, proto by každá z Vás měla popřemýšlet o úpravě nehtů od profesionála. Jak nehty gelové, tak akrylátové nebo-li pryskyřicové vypadají zcela přirozeně a tak si je může dopřát opravdu každá z Vás. V případě, že trpíte alergií, existuje způsob zvaný šablonovací technika, díky kterému můžete mít krásné a upravené nehty i vy!

Výhody: Pevnost a klasický přirozený vzhled.


Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu.


Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní či umělý nehet. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě.


Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled – vypadají jako vaše vlastní,

V případě zájmu o delší, tvarované nehty se používají takzvané "tipy" na prodlužování nehtů. Po modeláži jsou nehty pevnější, delší a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.


Gelová modeláž + francie


Termín francie se používá pro jednoduchý, ale velice dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtů. Tato technika je hojně využívána a oblíbena, protože je kompromisem mezi neozdobenými nehty a nehty s filigránskými vzory a pestrobarevnými ozdobami. Francie je ideální pro každodenní příležitost, je decentní a přitom elegantní. 

Doplnění nehtů Vzhledem k přirozeném růstu nehtů je po určité době potřeba obnovit materiál na odrostlém místě a upravit nehet opět do požadované podoby. 


Parafínové zábaly


Parafínové zábaly jsou další formou péče o ruce. Toto ošetření je vhodné v každém roční období, nejlépe však v zimě, kdy ruce trpí nejvíce. 


Před aplikací parafínu ruce očistíme a naneseme dezinfekční roztok. Dále aplikujeme glycerínové sérum, nebo výživný krém. Ruce ponoříme do parafínové vany s rozpuštěným parafínem s příjemnou teplotou – ruce několikrát ponoříme a opět vynoříme, nejlépe však 3x. Necháme okapat a ruce vložíme do sáčku a navlékneme rukavice, které nám udržují stálou a příjemnou teplotu. Pro dokonalé vyhřátí vložíme ruce i se sáčkem do vyhřívaných rukavic. Zábal necháme působit 20 minut, poté rukavice sejmeme, odstraníme vosk a namažeme krémem. Ruce jsou krásně vyživené, hydratované a získají potřebný kolagen. 


Masáž rukou


Dopřejte svým rukám odpočinek a relaxaci dvacetiminutovou masáží rukou.


Nail Art


Fantazii při umělecké dekoraci nehtů - Nail Art - se meze nekladou. Ornamenty, kytičky, hvězdičky, proužky, mřížky a další více či méně komplikované vzory. Nehty lze navíc ještě ozdobit nejrůznějšími třpytkami, kamínky, 3D nálepkami, přívěskem a dalšími drobnými, ale efektními detaily.


Kamínky do nehtů


Pravé kamínky nesmí chybět na žádném nehtu. Mnoho různých odstínů a velikostí Vás jistě nadchne. Skládejte z kamínků kytičky, nebo prostě jen přizdobte jeden nehet kamínkem a uvidíte, jak se Vaše gelové nehty rozzáří.